מערכות טיהור גזים

מגדלי שטיפה

מפוחים פלסטיים

מכונות לריתוך פלסטיקה

מכשירי ריתוך באוויר חם

פלסטיקה הנדסית

לוחות פלסטיקה לתעשייה


Colasit
Wegener
Hoka
Plast Italia
Widos
Italsintex

WEBER
Centroplast
PANELTIM

 


דף הבית >> COLASIT * HOKA * WKT
 
COLASIT
חברה לייצור מפוחים פלסטיים מכל הסוגים, מובילה בעולם במתן פתרונות לטיהור גזים, מייצרת ומתכננת סקרברים לכל מטרה.
 
סקרבר אנכי:
זול ופשוט יותר.


Series: RVE 400 – 3200
Type of construction: vertical, single-stage
Volume flow rate of waste air: 500 – 50’000 m3 / h
Ø of columns:400 – 3200 mm
Heights:2500 – 9000 mm
Volume flow rate of washing medium:
2 – 110 m3 / h
סקרבר אופקי:
גודל קטן יותר.
מחיר גבוה ביחס לקודמו.

Series: RHE 315 – 1250
Type of construction: horizontal, single or multi-stage
Volume flow rate of waste air:1’000 – 45’000 m3 / h
Width: 1000 / 1700 mm
Heights: 2500 / 2900 : mm
Volume flow rate of washing
medium 5 – 55 :m3 / h

 
Medium Pressure Radial Fans -
CMV 125 - 400

מודל – CMV/Ka, Direct drive/V-belt.
עומד בסטנדרט ATEX.
גדלים - 125-160-180-200-225-250-280-315-400.
ביצועים:
Flow rate: max. 13,000 m3/h
Static pressure: max. 2,600 Pa
Efficiency: max. 75%
בית – PP, PPs, PE, PVC, PVDF.
אימפלר:
20 להבים מעוצבים בהזרקה.
PPs, PVDF.
Roof & Inline Duct Fans - CRDV 200-315
ביצועים:
Flow rate: max. 5,200 m3/h
Static pressure: max. 1,700 Pa
Efficiency: max. 70%
בית – PPs.
אימפלר:
20 להבים מעוצבים בהזרקה.
PP.
Direct drive.

 HOKA
יצרנית אביזרי אוורור מפלסטיקה בכל הגדלים ומכל החומרים הפלסטיים PVC PPS PE PVDF


לחץ/י על התמונה להגדלה

www.hoka.de

STRIVING FOR THE BETTER.

Prior to asking “how” to do something, one should always ask “for whom” it shall be done. A simple sentence with an enormous importance, however. Because prior to developing the right solution, we will concentrate on your requirements. What application exists, what framework conditions are in place for the application, when and where is the product needed and in what quantities?

Only after these questions are answered, you will get from us the product which exactly matches your application purpose. You can assume that it belongs to the best products of the industry.

The basis for this are our permanent innovations, the capability to recognize industry trends at an early stage and the continuous striving for good quality. Everything else is a matter of enthusiasm of each and every one of us to always reach the best results.

wkt-online


  

כתבה בנושא: אוורור תעשייתי ושימוש בפלסטיקה לאוורור
( אוורור מפוחים וסקרברים מתוצרת קולזית Colasit Swiss )


אוורור תעשייתי צורך מהותי שהחל בהתפתחות התעשיות הכימיות בעשורים האחרונים.


פליטת גזים רעילים וקורזיביים מצריכה מערכות אוורור עשויות פלסטיקה וניקוי של הגזים (סקרבר), על מנת לאפשר סביבת עבודה הולמת, סביבה בריאה לעובדים וסביבה נקיה שתאפשר יעילות בעבודה.
תהליכים כימיים שדורשים נידוף ושאיבת אוויר מזוהם נמצאים כיום במקומות עבודה רבים:
החל ממעבדות העוסקות בחומרים מסוכנים ומחייבות שאיבה מהירה של הגזים הנפלטים במינדף, דרך מפעלים כימיים שפולטים גזים רעילים וקורזיביים בתהליך הייצור ועד מתקנים ציבוריים שבהעדר אוורור נכון וניקוי של הגזים בפילטרים של מים (סקרברים), מהווים פגיעה אקולוגית גדולה לאזורים גדולים בארץ.
בתחום האוורור ושטיפת הגזים של המעבדות ניתן להכליל את כל מכוני המחקר, בתי החולים, האוניברסיטאות, ומפעלים קטנים שמפתחים תהליכים כימיים ברמות קורוזיביות גבוהות שרק הפלסטיקה יכולה לעמוד בהם לאורך זמן. בתחום מערכות האוורור והסקרבים מהפלסטיק עבור התעשיה, ניתן למצוא מגוון צרכים עצום שהולך וגדל עם התפתחות התעשיה, והכרה בצרך לשמור על סביבה נקיה ואוויר נקי.
התעשייה הכימית מגוונת למדי, תהליכים כימיים הינם צורך בתעשיות רבות, אם נבחן את אזורי התעשייה בארץ נמצא שבכולם קיימים מפעלים כימיים שדורשים אוורור וניקוי גזים, הן עבור העובדים במפעל והן עבור שמירה על אוויר נקי שנפלט מהארובות.
תעשיית המזון הינה תעשיה כימית עם תהליכי ייצור מורכבים תוך שימוש במרכיבים כימיים רבים ופליטה של גזים רעילים וקורזיביים שמעקלים את כל החומרים המתכתיים הרגילים ורק הפלסטיקה עמידה בהם. תעשיית המיקרו קונדקטורס כדוגמת אינטל, טאוור, ומפעלים רבים אחרים בהם התברכנו בארץ מבוססת על תהליכים כימיים רעילים, קורזיביים שרק מערכות אוורור פלסטיות יכולה לעמוד בהם. תעשיות הציפוי המתכתי למיניהן שנמצאות אצלנו בכל אזור תעשיה, מורכבות מאמבטיות ציפוי עשויות פלסטיקה על פי רוב, ורמת אידוי גבוהה עקב טמפרטורת הנוזל. הגזים הנפלטים ללא אוורור מתאים גורמים נזק לעובדים ויש צורך לשאוב ולאוורר את מקום העבודה. רק מערכות אוורור פלסטיות יכולות גם לשאוב וגם לנקות את הגזים הנפלטים מבלי להעלות קורוזיה ולהתפרק לאחר זמן קצר. תהליכי הציפוי אופייניים לתחומי תעשיה רבים ועל כן אפשר למצוא צורך בשאיבה וניקוי הגזים על ידי מפוחים פלסטיים וסקרברים מפלסטיקה בתחומים רבים ובכל אזור תעשיה.
תעשיות המצברים בארץ מפותחות אף הן, ייצור וטעינת המצברים יוצרים פליטת גזים רבה שמסכנת את העובדים והסביבה. למעשה בכל מפעל קיימת טעינה של מצברים עבור מלגזות, עבור מתקנים מגבים ועבור מחשבים, הטעינה של המצברים הנה מקור פליטה של גזים רעילים לרבות גז מימן שעלות להתפוצץ.
שאיבת הגזים על ידי מפוחים מפלסטיקה, והעברת הגזים דרך מסנני מים (סקרברים), מאפשרת שמירה על סביבת עבודה וסביבת חיים נקיה.
התעשייה הכימית בארץ מפותחת בכלל ובפרט כאשר מדובר בייצור כימיקלים לשיפור החקלאות. מפעלים רבים מייצרים דשנים וחומרי עזר לגידול חקלאי, דשנים רבים להגברת הצמיחה, וחומרים רבים להדברת המזיקים. תעשיה כימית זו מחייבת שאיבה ואוורור של גזים קורזיביים קשים במיוחד. שאיבת הגזים נחוצה על מנת לייעל את תהליך הייצור, מחויבת עבור השגת תוצאות נכונות וחשובה מאוד עבור העובדים שנושמים כל היום אוויר מזוהם. שאיבה של אוויר מזוהם ופליטתו בארובות גבוהות, מקל על העובדים אך מזהם את האוויר באזור. לכן דרוש להתקין מערכות אוורור פלסטיות עמידות לקורזיביות שיפלטו מהסקרברים אוויר נקי לסביבה.
המערכות הפלסטיות שפותחו בעולם בעשורים האחרונים מסוגלות לתת פתרון לכל הנדפה וניקוי של גזים עד 140 מעלות צלזיוס, ולכל כמות אוויר ואובדן לחץ נדרש.
קולזית Colasit Swiss היא היצרנית המובילה בעולם ובארץ בייצור מפוחים מפלסטיקה ומערכות אוורור וטיפול בגזים. מוצרי קולזית נמצאים כמעט בלעדית בכל התעשיה בארץ ב 30 שנה האחרונות מאז החלה המודעות לאוורור והידע הפלסטי שמאפשר בניית מתקני שיחזיקו עשרות שנים.

מערכות האוורור בפלסטיקה מתקדמות ביותר, ניתן למצוא את כל הפתרונות החל מהשאיבה דרך הולכת האוויר בצינורות ועד ניקוי ופליטה של אוויר נקי.
בכתבה הבאה אפרט את סוגי הפתרונות הקיימים.

מערכות אוורור מפוחים, צנרת ואביזרים, סקרברים
(מפוחים COLASIT , צנרת ITALSINTEX , אביזרים BECK )

מפוחים פלסטיים הנם לב מערכת האוורור, קולזית מפעל לייצור מפוחים בשוויץ Colasit Swiss , מובילה בארץ ב 30 שנה האחרונות את מרבית מערכות האוורור. מפוחי COLASIT מוכרים בעולם כמובילים באיכות ביעילות ובאמינות לאורך שנים. בכל מפעל בארץ שדורש מפוחים פלסטיים עקב תנאים קורזיביים קשים תמצאו מפוחי קולזית COLASIT אשר מוכרים ומומלצים על ידי כל המומחים והיועצים.
מפוחי COLASIT מסוגלים לספק ספיקת אוויר החל מ 300 קוב שעה ועד 130,000 קוב שעה, תוך עמידה במפל לחצים גבוהה. הסדרה המוכרת ביותר הנה CMV Colasit Medium Ventilation . מפוחים יצוקים יעילים, נוחים להרכבה והתקנה שיעילותם מוכחת שנים רבות בכל התעשיה בארץ.
לחברת COLASIT מגוון מפוחים רב CMV, CMHV , CHVN , CHVS , ועוד דגמים רבים שניתן לראות באתר החברה ודרך אתר זה.
מומלץ להתייעץ ולחשב נכון את כמות הגזים שיש לשאוב ואת רמות אובדן הלחץ שייווצרו במערכת כדי לקבל מפוח מתאים לדרישות המערכת.

צנרת אוורור פלסטית היא המערכת המוכרת והנוחה ביותר להולכת גזים, צנרת איסוף הגזים נפוצה בעולם, השימוש בה זול יותר מתעלות מרובעות הנבנות מלוחות. חברת BECK פיתחה מגוון מוצרים רב לצנרת האוורור שתואם את האביזרים הפלסטיים שמוכרים בתהליכים של נוזלים. אביזרים האוורור של BECK עשויים מ PVC PP PE PVDF כולל אביזרים עם תוספות להגנת UV והגנה מהתפוצצות.
צנרת אוורור כמערכת המורכבת מצינורות אוורור של חברת ITALSINTEX ואביזרי אוורור של חברת BECK מספקים מכלול של כל הצרכים החל מיניקת הגזים ועד פליטתם לאוויר. הצנרת והאביזרים הפלסטיים עמידים בקורוזיה, קלים ונוחים להרכבה. עלות מערכות הולכת גזים בצנרת של ITALSNTEX ואביזרי BECK זולים בהרבה מעלות הייצור של מערכות באופן ידני ומספקות זרימה טובה יותר ומפלי לחץ נמוכים יותר.

סקרברים או בעברית מגדלי שטיפה של גזים הנם פריט חשוב וקריטי במערכת האוורור.
COLASIT מתמחה שנים רבות בהנדסה ובניה של סקרברים. מרכיבי הסקרבר מידותיו ואופן הפעולה שלו אינם נראים מבחוץ, אולם לא כל מגדל שטיפה מתאים לכל תהליך. מידות הסקרבר מהותיות על מנת שלא ליצור מפל לחץ גבוה, מגוון הראשינגים הגדול קיים כדי להתאים את סוג הראשינג לתהליך וסוג הגז שיש לנקות. פעולת הסקרבר, משאבה, כמות מים, נטרול, ואופן הניקוי שלו יקבעו עם הסקרבר יוכל לבצע את הנדרש או יהיה מגדל בלבד. סקרבר שנבנה ללא תהליך הנדסי של חברה מוכרת בתחום וללא מפרט של חברה המתמחה ומאושרת בתחום לא יבצע את הנדרש.
לחברת COLASIT מגוון סקרברים גדול, אנכיים ואופקיים, המותאמים על פי סוג הכימיקלים שיש לנקות, כמות האוויר שיש לנקות ותנאי השטח בהם מותקן הסקרבר.

תכנון מערכות
אביב אורן נציגויות מספקת תמיכה תכנית, ותכנון מערכות אוורור החל מביקור ולמידת צרכי הלקוח ועד הגדרה וייצור של מערכת לביצוע העבודה הנדרשת.
COLASIT היצרן המוביל בעולם במערכות פלסטיקה לאוורור, מאפשרת ללקוחות להעביר את כל הנתונים והדרישות על מנת לקבל הצעה טכנית שתענה על דרישותיהם.

אביב אורן
מורן 9 כפר ורדים ת.ד. 534 מיקוד 25147
טל: 7007 999 – 04
פקס: 32 1234 2 – 077
נייד: 67 44 69 4 – 052
דוא"ל: av_oren@netvision.net.il
אתר: www.oren-agencies.co.il
 

כתבה בנושא אוורור תעשייתי ושימוש במפוחים וסקרברים מפלסטיקה

(אוורור מפוחי פלסטיק וסקרברים מתוצרת קולזית Colasit Swiss )

אוורור תעשייתי צורך מהותי שהחל בהתפתחות התעשיות הכימיות בעשורים האחרונים.

פליטת גזים רעילים וקורזיביים מצריכה מערכות אוורור עשויות פלסטיקה וניקוי של גזים רעילים באמצעות סקרברים, על מנת לאפשר סביבת עבודה הולמת, סביבה בריאה לעובדים וסביבה נקיה שתאפשר יעילות בעבודה. סביבת אוויר נקי מחויבת במערכות פלסטיות לטהור אוויר.
תהליכים כימיים שדורשים נידוף ושאיבת אוויר מזוהם נמצאים כיום במקומות עבודה רבים:
החל ממעבדות העוסקות בחומרים מסוכנים ומחייבות שאיבה מהירה של הגזים הנפלטים במנדף, דרך מפעלים כימיים שפולטים גזים רעילים וקורזיביים בתהליך הייצור ועד מתקנים ציבוריים שבהעדר אוורור נכון וניקוי של הגזים בפילטרים של מים (סקרברים), מהווים פגיעה אקולוגית גדולה לאזורים גדולים בארץ.
חוק אוויר נקי מגדיר במפורש את הצורך בשאיבת האוויר וטיהור לפני פליטה לאוויר החופשי.
חוק אוויר נקי שאושר בשנה החולפת מחייב את כל המפעלים והגורמים המזהמים בניקוי האוויר לפני פליטתו לאטמוספרה. שאיבת הגזים הקורזיבים נעשית על ידי מערכות מפלסטיקה כולל מפוחי מפלסטיקה, צנרת דקת דופן ומטהרי גזים הנקראים סקרברים.
בתחום האוורור ושטיפת הגזים של המעבדות ניתן להכליל את כל מכוני המחקר, בתי החולים, האוניברסיטאות, ומפעלים קטנים שמפתחים תהליכים כימיים ברמות קורוזיביות גבוהות שרק הפלסטיקה יכולה לעמוד בהם לאורך זמן. בתחום מערכות האוורור והסקרבים מהפלסטיק עבור התעשיה, ניתן למצוא מגוון צרכים עצום שהולך וגדל עם התפתחות התעשייה, והכרה בצרך לשמור על סביבה נקיה ואוויר נקי.
התעשייה הכימית מגוונת למדי, תהליכים כימיים הינם צורך בתעשיות רבות אחרות, אם נבחן את אזורי התעשייה בארץ נמצא שבכולם קיימים מפעלים כימיים ומפעלים מזהמים שדורשים אוורור וניקוי גזים, הן עבור העובדים במפעל והן עבור שמירה על אוויר נקי שנפלט מהארובות.
השילוב של מפוחים מפלסטיק סקרברים מפלסטיק צנרת אוורור פלסטית, אביזרי אוורור פלסטיים וידע מקיף של בחינת תהליך היצור והתאמת המערכת המתאימה לניקוי האוויר במפעל ומחוץ למפעל, מקנים לנו את היתרון במתן תשובה כוללת ללקוח.
תעשיית המזון הינה תעשיה כימית עם תהליכי ייצור מורכבים תוך שימוש במרכיבים כימיים רבים ופליטה של גזים רעילים וקורזיביים שמעקלים את כל החומרים המתכתיים הרגילים ורק הפלסטיקה עמידה בהם. תעשיית המיקרו קונדקטורס כדוגמת אינטל, טאוור, ומפעלים רבים אחרים בהם התברכנו בארץ מבוססת על תהליכים כימיים רעילים, קורזיביים שרק מערכות אוורור פלסטיות יכולה לעמוד בהם. תעשיות הציפוי המתכתי למיניהן  שנמצאות אצלנו בכל אזור תעשיה, מורכבות מאמבטיות ציפוי עשויות פלסטיקה על פי רוב, ורמת אידוי גבוהה עקב טמפרטורת הנוזל. הגזים הנפלטים ללא אוורור מתאים גורמים נזק לעובדים ויש צורך לשאוב ולאוורר את מקום העבודה. רק מערכות אוורור פלסטיות יכולות גם לשאוב וגם לנקות את הגזים הנפלטים מבלי להעלות קורוזיה ולהתפרק לאחר זמן קצר. תהליכי הציפוי אופייניים לתחומי תעשיה רבים ועל כן אפשר למצוא צורך בשאיבה וניקוי הגזים על ידי מפוחים פלסטיים וסקרברים מפלסטיקה בתחומים רבים ובכל אזור תעשיה.
גזים חומציים נפלטים בתהליכי יצור רבים, אנחנו בודקים את סוג הגזים, כמות וטמפרטורה ומתאימים את התהליך כולו החל משאיבה נכונה בעזרת מפוחי פלסטיק של קולזית שהם המובילים בעולם דרך צנרת אוורור מחומרים פלסטיים המורכבים עם אביזרים תואמים ובסוף התהליך גם סקרב לניקוי המדיה.
תעשיות המצברים בארץ מפותחות אף הן, ייצור וטעינת המצברים יוצרים פליטת גזים רבה שמסכנת את העובדים והסביבה. למעשה בכל מפעל קיימת טעינה של מצברים עבור מלגזות, עבור מתקנים מגבים ועבור מחשבים, הטעינה של המצברים הנה מקור פליטה של גזים רעילים לרבות גז מימן שעלות להתפוצץ.
שאיבת הגזים על ידי מפוחים מפלסטיקה, והעברת הגזים דרך מסנני מים (סקרברים), מאפשרת שמירה על סביבת עבודה וסביבת חיים נקיה.
התעשייה הכימית בארץ מפותחת בכלל ובפרט כאשר מדובר בייצור כימיקלים לשיפור החקלאות. מפעלים רבים מייצרים דשנים וחומרי עזר לגידול חקלאי, דשנים רבים להגברת הצמיחה, וחומרים רבים להדברת המזיקים. תעשיה כימית זו מחייבת שאיבה ואוורור של גזים קורזיביים קשים במיוחד. שאיבת הגזים נחוצה על מנת לייעל את תהליך הייצור, מחויבת עבור השגת תוצאות נכונות וחשובה מאוד עבור העובדים שנושמים כל היום אוויר מזוהם. שאיבה של אוויר מזוהם ופליטתו בארובות גבוהות, מקל על העובדים אך מזהם את האוויר באזור. לכן דרוש להתקין מערכות אוורור פלסטיות עמידות לקורזיביות שיפלטו מהסקרברים אוויר נקי לסביבה.
המערכות הפלסטיות שפותחו בעולם בעשורים האחרונים מסוגלות לתת פתרון לכל הנדפה וניקוי של גזים עד 140 מעלות צלזיוס, ולכל כמות אוויר ואובדן לחץ נדרש.
קולזית Colasit Swiss היא היצרנית המובילה בעולם ובארץ בייצור מפוחים מפלסטיקה ומערכות אוורור וטיפול בגזים. מוצרי קולזית נמצאים כמעט בלעדית בכל התעשיה בארץ ב 30 שנה האחרונות מאז החלה המודעות לאוורור והידע הפלסטי שמאפשר בניית מתקני שיחזיקו עשרות שנים.
 
מערכות האוורור בפלסטיקה מתקדמות ביותר, ניתן למצוא את כל הפתרונות החל מהשאיבה דרך הולכה בצנרת אוורור ועד ניקוי ופליטה של אוויר נקי.
בכתבה הבאה אפרט את סוגי הפתרונות הקיימים.
 

מערכות אוורור מפוחים, צנרת ואביזרים, סקרברים

(מפוחים פלסטיים COLASIT , צנרת אוורור פלסטית GDS , אביזרים לאוורור פלסטיים Hoka )
מפוחים פלסטיים הנם לב מערכות האוורור, קולזית מפעל לייצור מפוחים בשוויץ Colasit Swiss , מובילה בארץ ב 30 שנה האחרונות את מרבית מערכות האוורור. מפוחי COLASIT מוכרים בעולם כמובילים באיכות ביעילות ובאמינות לאורך שנים. בכל מפעל בארץ שדורש מפוחים פלסטיים עקב תנאים קורזיביים קשים תמצאו מפוחי קולזית COLASIT אשר מוכרים ומומלצים על ידי כל המומחים והיועצים.
מפוחי COLASIT מסוגלים לספק ספיקת אוויר החל מ 300 קוב שעה ועד 130,000 קוב שעה, תוך עמידה במפל לחצים גבוהה. הסדרה המוכרת ביותר הנה CMV Colasit Medium Ventilation . מפוחים יצוקים יעילים, נוחים להרכבה והתקנה שיעילותם מוכחת שנים רבות בכל התעשייה בארץ.
לחברת קולזית COLASIT מגוון מפוחים רב CMV, CMHV , CHVN , CHVS , ועוד דגמים רבים שניתן לראות באתר החברה ודרך אתר זה.
מומלץ להתייעץ ולחשב נכון את כמות הגזים שיש לשאוב ואת רמות אובדן הלחץ שייווצרו במערכת כדי לקבל מפוח מתאים לדרישות המערכת.
חישוב כמויות אוויר נעשה על פי נוסחאות וסרגל חישוב באופן מדויק וכך גם בחירת המפוח המתאים
 
צנרת אוורור פלסטית היא המערכת המוכרת והנוחה ביותר להולכת גזים, צנרת איסוף הגזים נפוצה בעולם, השימוש בה זול יותר מתעלות מרובעות הנבנות מלוחות. חברת Hoka פיתחה מגוון מוצרים רב לצנרת האוורור שתואם את האביזרים הפלסטיים שמוכרים בתהליכים של נוזלים. אביזרים האוורור של Hoka עשויים מ PVC PP PE PVDF כולל אביזרים עם תוספות להגנת UV והגנה מהתפוצצות.
צנרת אוורור כמערכת המורכבת מצינורות אוורור של חברת GDS ואביזרי אוורור של חברת Hoka מספקים מכלול של כל הצרכים החל מיניקת הגזים ועד פליטתם לאוויר. הצנרת והאביזרים הפלסטיים עמידים בקורוזיה, קלים ונוחים להרכבה. עלות מערכות הולכת גזים בצנרת של GDS ואביזרי BECK זולים בהרבה מעלות הייצור של מערכות באופן ידני ומספקות זרימה טובה יותר ומפלי לחץ נמוכים יותר.
 
מגדלי שטיפה של גזים סקרברים הנם פריט חשוב וקריטי במערכת האוורור.
COLASIT יצרנית מפוחי הפלסטיקה המובילה בעולם, מתמחה שנים רבות בהנדסה ובניה של סקרברים. מרכיבי הסקרבר מידותיו ואופן הפעולה שלו אינם נראים מבחוץ, אולם לא כל מגדל שטיפה מתאים לכל תהליך. מידות הסקרבר מהותיות על מנת שלא ליצור מפל לחץ גבוה, מגוון הראשינגים הגדול קיים כדי להתאים את סוג הראשינג לתהליך וסוג הגז שיש לנקות. פעולת הסקרבר, משאבה, כמות מים, נטרול, ואופן הניקוי שלו יקבעו עם הסקרבר יוכל לבצע את הנדרש או יהיה מגדל בלבד. סקרבר שנבנה ללא תהליך הנדסי של חברה מוכרת בתחום וללא מפרט של חברה המתמחה ומאושרת בתחום לא יבצע את הנדרש.
לחברת COLASIT מגוון סקרברים גדול, אנכיים ואופקיים, המותאמים על פי סוג הכימיקלים שיש לנקות, כמות האוויר שיש לנקות ותנאי השטח בהם מותקן הסקרבר.
 

תכנון מערכות

אביב אורן נציגויות מספקת תמיכה תכנית, ותכנון מערכות אוורור החל מביקור ולמידת צרכי הלקוח ועד הגדרה וייצור של מערכת לביצוע העבודה הנדרשת.
התכנון כולל את חישובי כמויות האוויר וקוטר הצנרת הנדרש על מנת להוליך אותו בלא מפלי לחץ גבוהים. תכנון צנרת לזרימת אוויר הינו על פי הידע והפיקוח של חברת קולזית בשוויץ.
COLASIT היצרן המוביל בעולם במערכות פלסטיקה לאוורור, מאפשרת ללקוחות להעביר את כל הנתונים והדרישות על מנת לקבל הצעה טכנית שתענה על דרישותיהם.
 
אביב אורן
מורן 9 כפר ורדים ת.ד. 534 מיקוד 25147
טל: 7007 999 – 04
פקס: 32 1234 2 – 077
נייד: 67 44 69 4 – 052
דוא"ל: av_oren@netvision.net.il
אתר: www.oren-agencies.co.il
 
 
 
 
 
אביב אורן נציגויות     Aviv Oren Agencies
טל. 04-9997007, פקס. 077-2123432, נייד: 052-4694467
www.oren-agencies.co.il
aviv@oren-agencies.co.il
[Top]
 

 

מערכות טיהור גזים  •  מגדלי שטיפה  •  מפוחים פלסטיים
•  מכונות לריתוך פלסטיקה  •  מכשירי ריתוך באוויר חם  •  פלסטיקה הנדסית
•  לוחות פלסטיקה לתעשייה

Colasit  Wegener Back  •  Plast Italia  Widos
Italsintex  Weber  • 
Centroplast  Paneltimאוורור, אורור, צינורות אוורור, צינורות אורור, אביזרים לאורור, דמפרים, תעלות אוורור, תעלות אורור, מפוח, מפוחים, מפוחי פלסטיק, מפוחים מפלסטיקה, מפוחי אורור, מפוחים לכימיקלים, פלסטיקה, פלסטיקה הנדסית, מערכות אורור, מערכות אוורור, צנרת פלסטית אביזרים פלסטיים, מכונות לפלסטיקה, מכונות לריתוך לוחות, מכונות להלחמת פלסטיק, מכונות לריתוך באוויר חם, ,COLASIT ,BECK ITASINTEX, WEGENER ,WIDOS ,PLAST ITALIA, WEBER, Centroplast, PANELTIM , סקרבר מפוח, אורן אביב נציגויות, סקרבר, SKRUBBER, מפוח, FAN, פלסטיק, PLASTIC, PLASTICA, פלסטיקה תעשייתית, פלסטיקה הנדסית, איוורור, אוורור, מערכות אוורור, מכונות ריתוך, צנרת אוורור, מפוחים, צנרת פוליאטילן, אביזרים פוליאטילן, מחברים חשמליים, סקרברים, סקרברעיצוב האתר: אורית גפני
לייבסיטי - בניית אתרים